Официальный веб-сайт
группы IZZET

Иззет Аблязов. Музыка сказка.

Наши Опросы

Есть ли будущие у регги
Есть
Нету
Не знаю

Результаты Архив

IZZET - народжений під зіркою «реггей»

Источник: Україна #2 2004
Добавлено: 2004-04-16 11:45:44

Фото Андрій Зелінський

Усе нове - це добре забуте старе.

Новітній музичний досвід увесь час переконує нас в істинності цієї аксіоми.

СВІТОВИЙ СТИЛЬ «реггей» (він має таких велетнів, як Боб Марлі та армію шанувальників по всьому світу) пустив своє коріння в багатьох європейських країнах. «Реггей» в Україні як самодостатня ідея не існував, адже поверхове використання елементів стилю або механічне копіювання класичних зразків не може створити неповторну ауру культурного феномена.

Сьогодні «реггей» в Україні Існує. Дух раста персоніфіковано в особі музиканта на ім'я Іззет. В оригіналі - IZZET. Таке сміливе твердження викликане тим, що Іззету Аблязову вдалося синтезувати натуральний кореневий «реггей» із кримсько-татарським етносом, внаслідок чого народився абсолютно оригінальний напрямок. Його мистецька вартість очевидна, оскільки Іззет дуже серйозно поставився до матеріалу, який висвітлює душу його народу. Іззет сам їздив у татарські селища Криму І збирав ті пісні. І навіть не збирав, а вживався в них - як актор, що вживається в нову для себе роль. Людину, котра народилася й виросла в Києві, покликав у дорогу голос крові. Для самого Іззета його мандрівки можна визначити як мандри в часі, як мандри в історію власного народу, повернення добре забутого старого на рівні генотипу. Сьогодні «реггей» для нього - то система світових координат, яку він наповнює новим змістом, новим - добре забутим сенсом. Дебютний альбом Іззета має англомовну назву «My security», що можна перекласти як «Моя безпека» або «Моя вірність». Ось що говорить музикант про перше своє творіння:

«Я співаю про те, що в людини повинна бути якась духовна основа, стрижень - інакше їй легко загинути духовно. я схильний трактувати назву альбому як «Моя вірність». Це внутрішня вірність Богу, рідним, друзям. Адже я думаю, що наше земне життя - це, образно кажучи, просто нетривалий сон мандрівника пустелею в тіні дерев. Про це я намагаюсь не забувати».


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Facebook Опубликовать в LiveJournal Tweet This


Оглавление   |  На Верх

Оглавление        Вернуться к Статье

Nik:
Ваш E-Mail:
Комментарий:
HTML-теги Вырезаются!!!
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация


На Сайте

Гостей: 12
Пользователей: 0


SAPE

Знакомства

Счетчик

Rambler's Top100
AdSense

Страница сгенерирована за 0.109 сек..